Телефон8(952) 306-63-84
Адрес164900, Архангельская обл., г. Новодвинск, ул. Фронтовых бригад, д. 12

Тварини червоної книги на презентацію: торрент видео ecclesiastes

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії. Перейти до: навігація, пошук. Алфавітний список тварин, занесених до третього видання Червоної Книги. Презентація на тему: Тварини Червоної книги України: підковоніс малий Підковоніс малий: хто і який? Підковоніс малий належить до класу Ссавці, ряду. Дана презентація призначена для проведення мультимедійного уроку з географії. Містить інформацію про тварин з Червоної книги України. Кількість. Презентация на тему "Тварини Червоної Книги України" до уроку з природознавства.

Хто робить вигляд, що багато знає і до всього здатний, той нічого не знає і ні на що не здатний. 4 чер. 2014 1980р. – видано Червону книгу України. Червона книга України містить відомості про рідкісні та зникаючі види тварин і рослин. 1980р. – видано Червону книгу України. Червона книга України містить відомості про рідкісні та зникаючі види тварин і рослин. У цій книзі є різн. Презентація на тему Тварини Червоної Книги України Їжак вухатий Ймовірно, чисельність. Презентація Тварини Червоної книги. Тюлень-монах - робота Юркової Аліни, учениці 8 класу, яка виконала її при вивченні ластоногих ссавців та.

Книги на тварини презентацію червоної

Презентация на тему Червона Книга України Тварини до уроку з біолог. До Червоної книги України заносяться види тварин і рослин, які постійно або тимчасово перебувають чи зростають у природних умовах на територі. Мы предполагаем, что вам понравилась эта презентация. Чтобы скачать ее, порекомендуйте.

Высокое качество

Качество продукции соответствует DIN 68126 (евровагонка и блок-хауз) и ТУ 5360-001-00255852-98 (погонаж)

Эксклюзивность

Наша компания может работать по индивидуальным заказам, вам достаточно связаться со специалистом

Доставка по России

Доставка продукции осуществляется в минимальные сроки, при наличии на складе в зависимости от региона

Muoibergquist © 2013